„Pokud máte všechno pod kontrolou, tak prostě nejedete dostatečně rychle.“ .. asi tak nějak to Andretti říkal, když mluvil o závodění ve formuli.

Co to má společného s byznysem? Hodně.

Když jsme se s brněnskými kolegy připojili k flow-r, otázek bylo asi stokrát víc než odpovědí. Přesto jsme dali tvář a vdechli život konceptu, který si za ty tři roky našel svoje místo na trhu. Měli jsme možnost dělat, co nás baví s minimem omezení a objevovat svět náboru bez příliš krátkého vodítka nasazeného personální agenturou.

Byla to parádní jízda, která nám umožnila svobodně experimentovat s novými přístupy a posouvat úroveň externího náboru. Společně s kolegy, kteří měli stejné ambice, nám toto spojení pomohlo budovat silné osobní značky na platformě vytvořené pro headhuntery na volné noze.

Ty nejlepší věci totiž vznikaly při týmové práci a při synergiích, které nebyly řízeny ničím, než touhou přijít s něčím co tu ještě nebylo a tím naplnit společnou vizi o kultivaci náborového trhu u nás.

Od platformy takového charakteru však nemůžeme očekávat, že se bude pokaždé utvářet dle nápadů a představ jednotlivců. Rostoucí ambice a jasná idea o tom, kam má další vývoj směřovat, připustila jediné řešení.

Založit vlastní subjekt, se silnou vizí, postavený na všem, co jsme se kdy stihli naučit.

Pokud chcete mít kontrolu nad každým aspektem své služby, je na čase jít svou vlastní cestou.

Co se tedy chystá? …a kdo to chystá?

Ondřej Havlíček a Ivar Mesenský ulovili sami sebe. Zakládají start-up, lokální headhunterskou kancelář, která chce jediné – nekompromisní kvalitu služeb, marketing ostrý jako břitva, partu těch nejlepší lidí kolem sebe a jasnou vizi o tom, kam tenhle trh má směřovat.

..

Sledujte naši stopu.